“Ucuz İşler Yapmam!” MASAK İncelemesi Temiz Çıkan Selin Ciğerci’den Yeni Açıklama!

Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın kara para aklama iddialarına karışması sonrasında pek çok fenomenin geliri incelemeye alındı. Bunlardan biri de Selin Ciğerci oldu. MASAK tarafından incelemeye alınan Ciğerci hakkındaki kara para aklama iddiaları asılsız çıkarken, Ciğerci söz konusu iddialara yeni bir yanıt verdi.

Dilan ve Engin Polat’ın kara para akladıklarına dair iddialar ülke gündemini meşgul etmeye devam ederken, pek çok fenomenin gelirleri incelemeye alındı.

Bunlardan biri de Selin Ciğerci oldu!

Gazeteci Murat Ağırel’in bir futbolcu ve eşinin kara para aklama işlerine karıştığını iddia etmesi üzerine akıllara Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra gelirken, Ciğerci söz konusu iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

“Kara para aklama olayım varsa beni Taksim Meydanı’na koyun ben orada kendimi asarım.” sözleriyle gündem olan Ciğerci’nin MASAK incelemesinde illegal bir işlem olmadığı tespit edilirken, Ciğerci’den bu iddialara karşı göndermeli bir paylaşım geldi.

“Bana yakışan iftiralarla gelin. Anlatabiliyor muyum? Birazcık beyninizi başka yerlere çalıştırın. Kara para aklayacak kadar ucuz işler yapmam ben. Ben güzel, kaliteli işler yaparım. Vergimi veririm, vergi rekortmeni olurum, daha hırslanırım.”

Selin Ciğerci’nin söz konusu açıklamasını buraya bırakıyoruz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx