Şarkıcı Tan Taşçı trafik kazası geçirdi

Kaza, saat 06.30 sıralarında Antalya- Burdur kara yolu organize sanayi bölgesi yakınlarında meydana geldi. Burdur’dan Antalya yönüne giden Mehmet Emre idaresindeki 34 GPK 636 plakalı cip, Murat Bedir idaresindeki 15 NK 616 plakalı TIR’a arkadan çarptı.

Kazada cipteki şarkıcı Tan Taşçı ile menajeri Ecmal Kayahan ve Mehmet Emre yaralandı.

Kazayı görenlerin ihbarıyla polis, sağlık ekipleri ve itfaiye bölgeye sevk edildi. Yaralılar, ambulansla Bucak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Cipte yaralanan şarkıcı Tan Taşçı, menajeri Ecmal Kayahan ve Mehmet Emre’ye hastanede müdahale edildi.

Sağlık durumları iyi olan Tan Taşçı ve diğer yaralılar, tedavi sonrası kendi istekleriyle hastaneden ayrıldı. Tan Taşçı ve beraberindekilerin Antalya’ya gittiği öğrenildi.

Hürriyet’in ulaştığı Tan Taşçı’nın basın danışmanı, ‘Sağlık durumları iyi, menajerinin kafasında ufak çaplı bir hasar var’ dedi.

TAN’IN SAĞLIK DURUMU İYİ

Tan Taşçı’nın yapım şirketi TCTVL Yapım, şarkıcının trafik kazası sonrasındaki sağlık durumuna ilişkin sosyal medya üzerinden açıklama yaptı. Açıklamada, “Sanatçımız Tan Taşçı, ekip arkadaşlarımız Ecmel Kayahan ve Emre Şen’in sağlık durumları iyidir. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederiz” denildi.

Şarkıcı Tan da aynı açıklamayı sosyal medya hesabından paylaştı. Kaza sırasında sağ kolu incinen ve otelde dinlenen şarkıcının saat 21.00’de Antalya’daki açık hava konserine çıkacağı açıklandı. 

BODRUM’DA VEGAN HAYAT

Ünlü şarkıcı Tan Taşçı, İstanbul’un kalabalığından bunalınca çareyi Bodrum’a taşınmakta bulmuştu.

Gümüşlük’ten 4 dönüm arsa alan şarkıcı burada vegan bir hayat yaşamaya başlamıştı.

Yogayla da ilgilenen Taşçı, hayalini kurduğu vegan kafe için de harekete geçmişti.

Hayatını Bodrum’da sürdüren şarkıcı, evinin bir odasını da stüdyoya çevirmişti.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx