Gözler Yaşlı: Hadise 18 Yaşında Katıldığı Ses Yarışmasının Jüri Koltuğunda Oturacak!

PopBizde’nin özel haberiyle  Hadise’nin Belçika yolcusu olduğu ortaya çıktı! Belçika’da 18 yaşında katıldığı ses yarışmasının jüri koltuğunda oturacağı öğrenilen Hadise’ye övgü yağdı.

Hayatımıza girdiği günden beri sadece şarkılarıyla değil, sahne şovları, kombinleri ve özel hayatıyla da gündemden hiç düşmeyen isimlerden biri Hadise.

Şimdilerde O Ses Türkiye’de yer almasa da, aynı zamanda yıllarca oturduğu jüri koltuğunda samimiyetini ve içtenliğini hepimize kanıtlamış, sempati uyandırmış bir şarkıcı kendisi.

Dün 38. yaş doğum gününü kutlayan ve verdiği pozlarla gündem olan Hadise, geçtiğimiz saatlerde gurur verici bir haberle gündem oldu.

PopBizde’nin özel haberiyle, Hadise’nin yıllarca ustalaştığı jüriliğini bu sefer de Belçika’da konuşturacağını öğrendik.

18 yaşındayken yarışmacı olarak katıldığı Idool programının kanalı VTM’de yayınlanacak yeni bir ses yarışmasının jüri koltuğunda yer almak için Belçika’ya uçmuş kendisi!

Üstelik, jüriler arasında yarışmacı olduğu dönemde kendisini değerlendiren jürilerden birisi de yer alıyormuş.

1. Gelin, “Nereden nereye!” dedirten ve koltuk kabartan bu haberi duyan sosyal medya kullanıcıları ne demiş beraber bakalım!

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx