Bihter filminden ilk fotoğraf yayınlandı

Türkiye televizyon tarihinin en çok izlenen ve yayınlandığı tarihten itibaren bir fenomen haline gelen dizisi Aşk-ı Memnu dizisi ‘Bihter’ ismiyle beyazperdeye taşınıyor. Reji koltuğunda Mehmet Binay ve Caner Alper’in oturduğu “Bihter”in ilk fotoğrafları yayınlandı.

Halid Ziya Uşaklıgil’in 1899 tarihli romanından sinemaya adapte edilen yapım, 2023 yılının sonunda Prime Video’da izleyicilerle buluşacak.

Filmin konusu şöyle:

” Bihter; zengin, saygıdeğer, ancak yaşça kendisinden büyük Adnan’ı, toplumun ve para avcısı annesinin ona yaftaladıklarından kurtulmak için bir çıkış bileti olarak görür. Fakat çok geçmeden kocasının ona olan ilgisinden tatmin olmadığını, her genç kadın gibi başka ihtiyaçları olduğunu keşfeder. Bihter, Adnan’ın ailesinin genç ve yakışıklı üyesi Behlül’le yasak aşk yaşayacak ve bu aşk için ölmeyi bile göze alacak kadar cesur bir kadındır. Ancak Bihter’in kendini keşfetme ve özgürlük arayışına ne hanımı olduğu yalıdaki insanlar ne de yaşadığı dönem hazırdır.”

Filmin kadrosunda Farah Zeynep Abdullah (Bihter), Boran Kuzum (Behlül), Osman Sonant, Helin Kandemir ve Lorin Merhart yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx