Karanlık kozmik hava, burcunuza yanlışsız gidiyor… İşte 2 Ağustos Burç Yorumları…

Büyük yükselişler ve kimi düşük düşüşlerle bir aya hazırlanın.

Ağustos mutlaka bir yumruk atacak – lakin kalpte bir yangın üzere mi yoksa bunun yerine bir ayrılık mı yoksa hayal kırıklığı mı olacak? Kozmik hava, romantizm ve üretkenlik için en güzelini vaat ediyor, bu yüzden ikisini de dengeleyecek misiniz yoksa birbiri arkasına mı dalacaksınız?

Kesin olan bir şey var: Ağustos, nefesinizi toplamak, şahsî yahut profesyonel olarak süratli ilerleme kaydetmek ve yılın ikinci yarısı karanlık kozmik hava getirmeden evvel kalbinizin dileklerine ulaşmak için son bahtınız. Sonbaharda gök gürültüsü ve şimşek gelmeden evvel bu ayı âlâ kıymetlendirmek gerekiyor. İşte 2 ağustos burç yorumları ve sizi bekleyenlerin ipuçları…

KOÇ : SİZDEN KAYNAKLI AKSİLİKLER İLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ

Mevcut eğilim, sizin bile %100 farkında olmadığınız kimi fikirlerinizi ortaya çıkaracak. Birine olması gerekenden çok daha sert davranıyor olabilirsiniz ya da bu sizin doğal reaksiyonunuz olabilir, bu nedenle kimi reddedilmelerle yahut olumsuz olaylarla karşılaşmış olabilirsiniz.

Duygusal aşırılıklardan ve çok fazla konuşmaktan sakının.

BOĞA : RİSKLER ALABİLİRSİNİZ

Gelir kaynaklarınızı çeşitlendirme gereksinimi hissedebilirsiniz ve bunun için kimse sizi suçlayamaz.

Öte yandan, aldığınız risklerle ilgili dikkatli olmak isteyebilirsiniz zira bu salı katiyen rastgele bir spekülasyon günü değildir. Ayrıyeten, iş yerindeki popülaritenizden yararlanıyorsunuz.

İKİZLER : PANİK YAŞAYABİLİRSİNİZ

Bugün bir çeşit açılış merasimi düzenleyecek yahut bu çeşit bir şeye katılacaksınız, böylelikle gününüz yeni bir başlangıcın heyecanıyla dolacak.

Öte yandan, sahiden üzerine düşünmediğiniz birtakım sorunlar olduğunu fark edebilirsiniz ve son anda bir şeyi düzenlemeye çalışırken bir anlık panik yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ : BİREYSELLİĞİNİZ SİZİ YORACAK

Mevcut eğilim sizi paydaşlıklar yoluyla çalışmaya itecek, lakin görünüşe nazaran buna çabucak karşı çıkıyorsunuz.

En uygun yapabildiğiniz şeye çok fazla odaklanmış olabilirsiniz ve buna oburlarının dahil olmasına nitekim müsaade vermek istemiyor olabilirsiniz. Bunun sizi çok yoracağını da anlamalısınız.

ASLAN : NAMKÖR BİRİSİ OLARAK ANILACAKSINIZ

Sağlığınız size yakın biri için çok kıymetli ve bunu size uzun vakittir muhakkak etmese de bugün bunu fark edeceksiniz.

Bu da sizi o şahıstan biraz daha fazla şey istemeye itebilir ve günün sonunda nankör biri olarak algılanabilirsiniz.

BAŞAK : BUGÜN GÜLÜMSEMEYE DEVAM EDİN

Bugün size ne tavsiye edilirse edilsin gülümsemeye devam edin zira sonraki günler bugün karşılaştığınız tüm sorunları unutacaksınız.

Ne kadar çok gerilim yaparsanız, bedeninize boş yere o kadar fazla baskı uygularsınız.

TERAZİ : RAHAT BİR GÜN BAŞLIYOR

Rahat bir salı günü sizi bekliyor. Diğerlerine neler yapabileceğinizi göstermeye istekli görünüyorsunuz lakin birebir vakitte çok da dikkatiniz dağılmıyor.

Enerjinizi yanlışsız vakitte ve gerçek şeylere odaklamış görünüyorsunuz, bu nedenle günün büyük kısmında etrafınızda daha güzel bir atmosferin oluşacağını görmekten memnuniyet duyacaksınız.

AKREP : SON DAKİKA DÜZENLEMELERİNE HAZIR OLUN

Bir angarya yahut güzel olmayan bir vazifesi yerine getirdikten sonra zevkli bir şeyi ertelemek üzere geçmişte sahip olduğunuz kimi alışkanlıklara geri dönmelisiniz.

Son vakitlerde hayli etkileyici performansınız oldu, bu yüzden kendinizi şımartmayı yahut şımartılmalı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Öğlenden sonra, birtakım son dakika düzenlemeleri yapmanız gerekebilir.

YAY : FIRSATLAR İLE DOLU BİR GÜN DEĞERLENDİRMELİSİNİZ

Geçtiğimiz günlerde, hatta haftalarda işinin doruğunda olan herkes için fikirler ve fırsatlarla dolu bir gün.

Bazı Yayların genç biriyle alternatif bir bağlantı yolu bulması gerekecek zira görünüşe nazaran onlarla akıl yürütme teşebbüslerinin hiçbiri sonuç vermiyor.

OĞLAK : GEREĞİNDEN FAZLA ORTAYA ÇIKMAYIN

Mevcut eğilim, sizi bir müddettir devam eden bir çatışmanın ortasına götürebilir ve her ne kadar direkt bir katılımınız olmasa da neler olup bittiğini açıklama gereksinimi hissedeceksiniz.

Kendinizi gereğinden fazla ortaya koymayın. Zira öğlenden sonra hoş bir aktiflik için orada bulunmanız gerekebilir ve bunu bozmak istemezsiniz.

KOVA : YOLUNUZDA İLERLEYİN DURMAYIN

Bu salı yolunuza devam edin ve durmayın, bilhassa de rastgele bir dedikodu ya da tenkide kulak asmayın. Görünüşe nazaran kimi Kovalar, yalnızca kendi faaliyetlerine orta vermek için diğerlerinin problemlerine karışmayı daha kolay buluyorlar.

Bu size toplumsal manada puan kazandırabilir, fakat katiyen kendi iş yükünüzü azaltmanıza yardımcı olmaz.

BALIK : KENDİNİZİ HESABA ÇEKMEK İÇİN OLAĞANÜSTÜ BİR GÜN

Her türlü şahsî muhasebe için mükemmel bir gün. Bu muhasebe; görünüşünüz, ömür stilinizin birtakım tarafları yahut yakın tarihte aldığınız bir karar hakkında olabilir.

Sabahın erken saatlerinden itibaren kendinizi daha dalgın bulabilirsiniz ve aslında bu cins bir dikkat dağınıklığından zevk alacaksınız. Partneriniz akşama yanlışsız bir müddettir ondan beklediğiniz bir karşılığı sonunda size verebilir.


30 Gün Boyunca Sıvılardan Yalnızca Su İçerseniz Ne Olur? Kahve Ve Ya Çay Yok Yalnızca Su İçeceksiniz…


İşte Günün En Farklı Testi: Hipokrat’ın Geliştirdiği Teste Nazaran Bir İnsanı Ön Dişlerinden Nasıl Tanırsınız?


Resimde Birinci Gördüğün Şey Ne? 5 Fotoğraf Sana Kim Olduğunu Söyleyecek? Duymaya Hazır Mısın?

Related Posts

Seda Sayan İpli Büstiyeriyle Yaktı! Genç Kocasına Yaslayıp Bakın Nasıl Poz Verdi?

Müzisyen Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan, genç eşiyle birlikte tatilin tadını çıkarıyor. Antalya’dan Bodrum’a geçen Sayan, bol …

‘Joker 2’ sinemasının vizyon tarihi belirli oldu

Batman serisindeki rolüyle hayran toplayan makûs karakter Joker’in solo sineması, 2019’da beyaz perdeye sunulmuş ve izleyiciler tarafından büyük …

Art Sokaklar’ın Zeliş’i açıldıkça açıldı! ‘Hüsnü Çoban ne der sanki?’

21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen Yüsra Geyik, ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy’deki 60.yıl Ataköy …

Nazo Zeyrek: Alışveriş yaparken uydurma yorumlara kanmayın

Kozmetik dalının yıldızı parlayan markalarından Mia Klinika’nın kurucusu Nazo Zeyrek, kullanıcıları düzmece yorumlara karşı uyardı. Alışveriş …

Koronavirüse yakalanan Sertab Erener’den birinci açıklama

Ünlü müzikçi Sertab Erener, Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alacaktı. Fakat koronavirüse (Kovid-19) yakalanınca BKM’den yapılan …

İlk kez el ele

Yalın’a ait olan Delicatessen adlı kafede vakit geçiren çift, soruları yanıtsız bıraktı. Oyuncu, “Aşkı Osman Bey’de mi buldunuz?” sorusu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.