Binance Bomba Ortaklık Duyurdu: Kripto Para Dünyası Ayakta!

Cristiano Ronaldo, hayranlarına NFT’ler aracılığıyla yeni deneyimler verme fikrinin bir parçası olmak istediğini söyledi. Dünyaca ünlü futbol yıldızı şimdi Binance ile ortaklığı hazırlanıyor.

Cristiano Ronaldo, Binance ortaklığıyla futbol hayranlarını Web3’e dahil edecek

Cristiano Ronaldo ve Binance, özel bir çok yıllı NFT işbirliğini kabul etti. Uluslararası NFT girişimleri aracılığıyla, işbirliği, futbol taraftarlarını Web3 ortamına çekmeyi amaçlıyor. Açıklamalara göre Ronaldo ve Binance, bir dizi NFT koleksiyonu oluşturmak için birlikte çalışacak. İlk koleksiyon bu yıl içinde piyasaya sürülecek. Bu arada NFT’ler sadece Binance NFT platformunda satılıyor. Cristiano Ronaldo, duyuruyu Twitter hesabından yaptı.

Binance’in CEO’su ve kurucusu Changpeng Zhao, Cristiano Ronaldo’nun futboldaki başarılarını Twitter’den övdü. Ayrıca C7’nin “sporu aşarak birçok sektörde bir ikon haline geldiğini” söyledi. Zhao ayrıca şunları söyledi:

Gerçekliği, becerisi ve hayırsever faaliyetleri sayesinde dünyanın en sadık hayran gruplarından birini kurmuştur.

https://twitter.com/cz_binance/status/1539981317475008512

NFT koleksiyonlarının sahipleri olarak Zhao, Binance ekibinin Ronaldo hayranlarına “Ronaldo ile bağlantı kurmak için benzersiz etkileşim fırsatları” sağlamaktan heyecan duyduğunu söylüyor. Futbol efsanesi, hayranların onları seveceğini tahmin ederek gelecekteki NFT sürümleri hakkında da konuştu. Ronaldo şunları ekledi:

Taraftarlarla olan bağlantım benim için gerçekten önemli. Bu yüzden bu NFT platformu aracılığıyla benzersiz deneyimler ve erişim sağlama fikrinin bir parçası olmak istedim.

Ronaldo, Mart ayında spor başarıları için kripto para birimi aldı

Futbol yıldızına, attığı her üst düzey kariyer hedefi için Juventus F.C.’nin resmi taraftar tokeni olan JUV token verildi.

Binance CEO’su, mevcut kripto soğukluğuna rağmen Haziran ayının başlarında iyimserliğini dile getirdi. Zhao, bunun üçüncü kripto kışı ve Binance’in bu tür bir piyasa koşuluyla ikinci deneyimi olduğuna dair güvence vererek, şirketin bir ayı piyasasında gezinme konusunda deneyimli olduğunu öne sürdü. Ayrıca Binance CEO’su, şu anda mevcut olan en iyi yetenekleri istihdam etme şansından yararlanacaklarını söyledi.

Kripto şirketleri, ana akım olmak için spor ortaklıklarına güveniyor. Geçen yıl Crypto.com, Los Angeles’taki Staples Center’ın adını Crypto.com Arena olarak değiştirmek için 700 milyon dolarlık bir anlaşma imzalarken, kripto borsası FTX Trading Ltd hissesini National Football League oyun kurucusu Tom Brady’ye sattı.

Çok yıllı anlaşmanın bir parçası olarak, Portekizli futbol yıldızı ve Binance, şirketin platformunda satış için bir dizi NFT koleksiyonu oluşturacak, kripto para borsası, ilk koleksiyonun bu yıl sonra piyasaya sürüleceğini de sözlerine ekledi.

Related Posts

Konaşenkov: Mayınların etkisiz hale getirilmesi imkansız

Rusya Savunma Bakanlığı Sözcüsü İgor Konaşenkov, Rus askeri güçlerinin Rusya-Ukrayna Savaşı’ndaki eylemleri konusunda bilgi paylaştı. Herson …

Adalet Bakanlığı, ‘adaletsizlikten’ vazgeçti: Promosyon eşit dağıtılacak

Adalet Bakanlığı, gazetemizde yer alan haber ve sendikaların yansıları üzerine “maaşa nazaran promosyon” uygulamasından vazgeçti. Promosyon tüm …

Suudi petrol devinin kârı yüzde 90 arttı

Suudi petrol devi Aramco’nun çeyreklik kârı yüksek petrol fiyatlarının tesiriyle yüzde 90 artış kaydetti. Şirketin ikinci çeyrekte net kârı 48.4 …

Bakan Karaismailoğlu: İstanbul Havalimanı, 117 milyar euro kazanç sağladı

Bakan Karaismailoğlu, Twitter’daki hesabından yaptığı açıklamada, İstanbul Havalimanı’nın toplam yatırım bedelinin 10,25 milyar euro olduğunu …

Kazancı Holding ve iştiraki Aksa Enerji, yönetim kadrosunu Naci Ağbal ile güçlendirdi

Grup, son olarak Naci Ağbal’ı Kazancı Holding ve iştiraki Aksa Enerji Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı göreviyle kadrosuna dahil etti. Naci …

Bakan Karaismailoğlu: 198 milyar dolar yeni yatırım yapacağız

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Onlar bizim projelerimizi izlemeye devam etsinler. 5’er yıllık planlamalarla demiryolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.